کاپشن های بچه گانه پشم شیشه جین آبی

4. کت جین
کاپشن‌های جین که به کت‌های جین یا کاپشن پشم شیشه کامیون نیز معروف هستند، کت‌هایی هستند که از جین ساخته می‌شوند.

در حال حاضر یک نماد مد آمریکایی، زمانی که کت های جین توسط لوی اشتراوس در سال 1880 اختراع شد، برای گاوچران، معدنچیان و کارگران محفوظ بود.

به غیر از روش واقعی ساخت آنها تفاوت زیادی بین کت های جین دیروز و امروزی وجود ندارد. تمام کت های جین با پارچه جین، پارچه نخی محکم ساخته شده اند.

کاپشن بچه گانه جین به طور سنتی به رنگ آبی هستند، اما می توانید کت های جین سفید و بنفش را نیز تهیه کنید که به نظر می رسد بچه ها آن را دوست دارند. این کاپشن ها در انواع مختلفی از سبک های مبدل گرفته تا پریشانی و خام تا سفید شده موجود هستند.

ویژگی های معمولی کت های جین عبارتند از:

بی هود
دکمه به جای زیپ
قابل تنفس
به رنگ آبی
جیب ها
از آنجایی که سبک و قابل تنفس هستند برای پوشیدن در فصل بهار و تابستان ایده آل هستند اگرچه آنها برای آب و هوای زمستان مناسب نیستند، اما عملاً می توان از کاپشن چرم مارال را در تمام طول سال به عنوان یک مد لباس پوشید.

4. کت جین
کاپشن‌های جین که به کت‌های جین یا ژاکت‌های کامیون نیز معروف هستند. کت‌هایی هستند که از جین ساخته می‌شوند.

در حال حاضر یک نماد مد آمریکایی، زمانی که کت های جین توسط لوی اشتراوس در سال 1880 اختراع شد برای گاوچران، معدنچیان و کارگران محفوظ بود.

به غیر از روش واقعی ساخت آنها، تفاوت زیادی بین کاپشن چرم دیروز و امروزی وجود ندارد. تمام کت های جین با پارچه جین، پارچه نخی محکم ساخته شده اند.

کت های جین به طور سنتی به رنگ آبی هستند اما می توانید کت های جین سفید و بنفش را نیز تهیه کنید که به نظر می رسد بچه ها آن را دوست دارند.

این کاپشن ها در انواع مختلفی از سبک های مبدل گرفته تا پریشانی و خام تا سفید شده موجود هستند.

 

 

 • منابع:
  1. 9 Different Types of Jackets for Kids
 • تبلیغات: 
  1. بایدها و نبایدها برای گرم ماندن در پالتو
  2. تفاوت قزل آلای وحشی و قزل آلای پرورشی
  3. احساس تنگناهراسی با انتخاب مبل بزرگ برای فضای کوچک
  4. خانوده ای که بر اثر گاز گرفتگی جان خود را از دست دادند!